Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

webforumu ll Dostluk Eglence Paylasim Forumu

En son konular

» Hotmail'i 250 Mb a çıkartmak
Diyarbakır'da okullarda eğitime 7 gün ara EmptyPtsi Ekim 26, 2009 6:03 pm tarafından Admin

» Rapidshare PREMIUM şifreleri
Diyarbakır'da okullarda eğitime 7 gün ara EmptyPtsi Ekim 26, 2009 5:55 pm tarafından Admin

» İnternette Boş Gezenler Buraya ( Para$$$)
Diyarbakır'da okullarda eğitime 7 gün ara EmptyPtsi Ekim 26, 2009 5:50 pm tarafından Admin

» hotmail'i Türkçe Yapmak
Diyarbakır'da okullarda eğitime 7 gün ara EmptyPtsi Ekim 26, 2009 5:49 pm tarafından Admin

» Virüsler Nereye Ne Yazar?
Diyarbakır'da okullarda eğitime 7 gün ara EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 3:45 pm tarafından Admin

» WWW'den Virüs Bulaşması
Diyarbakır'da okullarda eğitime 7 gün ara EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 3:45 pm tarafından Admin

» XP Medic 4.2 Full

» internette PKK Virüsü Dikkat !
Diyarbakır'da okullarda eğitime 7 gün ara EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 3:44 pm tarafından Admin

» Cd Rom Tamiri
Diyarbakır'da okullarda eğitime 7 gün ara EmptyC.tesi Ekim 24, 2009 3:44 pm tarafından Admin

Tarıyıcı

Diyarbakır'da okullarda eğitime 7 gün ara

Admin
    Admin

Diyarbakır'da okullarda eğitime 7 gün ara Empty Diyarbakır'da okullarda eğitime 7 gün ara

Mesaj  Admin Ptsi Ekim 19, 2009 5:02 pm

Diyarbakır İl Hıfzıssıhha Kurulu'nca alınan kararla Diyarbakır'daki tüm okullar domuz gribi nedeniyle 1 hafta tatil edildi.
    Valilikçe yapılan yazılı açıklamada, domuz gribi nedeniyle İl Hıfzıssıhha Kurulu'nun bugün toplandığı kaydedildi. Kurulun aldığı kararla, il merkezindeki tüm okullarda 20 Ekim 2009 tarihinden itibaren eğitim öğretime 1 hafta ara verildiği belirtilen açıklamada, şunlar kaydedildi:

''İlimiz merkezindeki tüm ilköğretim ve orta öğretim kurumlarında eğitim-öğretime 20 ekim 2009 Salı gününden itibaren 1 hafta süre ile ara verilmesinin yararlı olacağı değerlendirilmiştir. İlimizde bu konu ile ilgili her türlü tedbir planlandığı şekilde yürütülmekte olup, gerekli açıklamalar kamuoyuyla en şeffaf ve süratli bir biçimde paylaşılmaya devam edilecektir.''

AA

Forum Saati Çarş. Mayıs 15, 2024 2:00 pm